تبلیغات
فروش ایزوگام دلیجان - احمدی نژاد به عربستان هشدار داد
 
فروش ایزوگام دلیجان
.جهت ساندویچ پانل دیواری ماموت پانل دلیجان با شماره 09128663820یا شماره مستقیم شرکت ماموت پانل دلیجان 08644433820تماس حاصل نمایی
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
درباره وبلاگ


.جهت ساندویچ پانل دیواری ماموت پانل دلیجان با شماره 09128663820یا شماره مستقیم شرکت ماموت پانل دلیجان 08644433820تماس حاصل نمایید

مدیر وبلاگ : مهندس حسنی حسنی
مطالب اخیر

احمدی نژاد به عربستان هشدار داد

واکنش احمدی نژاد به کشتار مردم بحرین

محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری ایران با هشدار به عربستان سعودی برای فرستادن نیروی نظامی به بحرین، بیانیه شورای همکاری خلیج فارس علیه ایران را فاقد ارزش حقوقی خواند.

وزیران خارجه کشورهای عرب حوزه خلیج فارس روز یکشنبه پس از نشست اضطراری ریاض با صدور بیانیه مشترکی از آن چه دخالت ایران در امور داخلی و توطئه‌چینی علیه امنیت ملی خود خواندند، به شدت انتقاد کردند.

رییس جمهوری ایران تصویب این بیانیه را تحت فشارهای سیاسی آمریکا و متحدان این کشور خواند و گفت:" عربستان باید مراقب باشد. آمریکایی‌ها بی وفاترین دوستان هستند."

آقای احمدی نژاد فرستادن نیروی نظامی توسط عربستان به بحرین را "زشت" خواند و این کار را با حمله نظامی عراق به کویت و ایران مقایسه کرد. او همچنین خواهان خروج نیروهای عربستان سعودی از بحرین شد.

آقای احمدی نژاد گفت: " البته دولت بحرین کار زشتی کرد که مردم خود را کشت. مردم مطالباتی دارند لذا دولت این کشور باید به حرف های آنها گوش داده و به آنها احترام گذاشته و با مردم خود همکاری کند."

شورای همکاری خلیج فارس در بیانیه خود ایران را به تشدید اغتشاش در کشورهای همسایه و اقدام علیه امنیت ملی آنها متهم کرده بود.

پیش تر کاظم جلالی، سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس ایران، بیانیه شورای همکاری خلیج فارس را "احساسی" خوانده و هرگونه اتهام دخالت ایران در امور داخلی همسایگانش را رد کرد.

آقای احمدی نژاد همچنین با انتقاد از سیاست های آمریکا در منطقه گفت که باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا با کارنامه ای "سیاه تر" از جورج بوش، رییس جمهوری پیشین این کشور، دوره خود را تمام خواهد کرد.

"انقلاب های مردمی"

آن دولتی که ملت خود را سرکوب می کند شانس حیات دوباره ندارد.

محمود احمدی نژاد

رییس جمهوری ایران در نخستین نشست خبری خود در سال جدید ضمن محکوم کردن دخالت نظامی بین المللی در لیبی، گفت ایران از روز اول برخورد با "مردم و انقلاب های مردمی" در منطقه را محکوم کرده است.

او گفت: " آن دولتی که ملت خود را سرکوب می کند شانس حیات دوباره ندارد."

محمود احمدی نژاد همچنین در پاسخ به سوالی درباره نظر ایران نسبت به تحولات سوریه، این کشور را "دوست صمیمی" ایران خواند و گفت ایران در امور داخلی دیگر کشورها دخالت نمی کند.

آقای احمدی نژاد در پاسخ به سوالی درباره لغو دعوت پادشاه اردن به ایران گفت که خود او شخصاً پادشاه اردن را به ایران دعوت کرده و پادشاه اردن این سفر را به تعویق انداخت.

احمد توکلى و علیرضا زاکانی از نمایندگان تهران و حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب در مجلس، از احتمال حضور پادشاه اردن در ایران انتقاد کرده بودند و انجام آن را خلاف تحولات منطقه خوانده بودند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، نشست خبری رییس جمهوری ایران با حضور سیصد خبرنگار داخلی و خارجی برگزار شد.

"جهش های بزرگ" اقتصادی

رییس جمهوری ایران در سخنان خود رکود اقتصاد ایران را تکذیب کرد و گفت امسال سال جهش های بزرگ اقتصادی در ایران است. او گفت دولت در سال ۱۳۹۰، دو و نیم میلیون شغل ایجاد خواهد کرد "که کمتر از نیمی از آن برای کسانی است که در نوبت اشتغال هستند."

او همچنین گفت در سال جدید صادرات غیرنفتی ایران چهل درصد افزایش خواهد یافت.

او در پاسخ به سوالی درباره دیر فرستادن لایحه بودجه امسال به مجلس گفت این بودجه باید بعد از تصویب قانون برنامه پنجم به مجلس ارائه می شد و دولت یک روز پس از تصویب این قانون، بودجه را به مجلس فرستاد.

آقای احمدی نژاد همچنین گفت که مجلس می توانست بودجه را یک ماهه تصویب کند " اما کارهای دیگری داشت و صلاح دانست که تصویب آن را به امسال موکول کند و مشکلی هم در این زمینه ایجاد نمی ‌شود."

رییس جمهوری ایران همچنین از ادامه اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها و اصلاح سیستم بانکی و مالیاتی در سال جدید خبر داد

کد مطلب : 855
واکنش احمدی نژاد به کشتار مردم بحرین

رئیس جمهور با اشاره به لشکر کشی اخیر به بحرین گفت: دولت امریکا بداند که این کشتارها لکه ننگ پاک نشدنی برای آنها است.

به گزارش قشم دیلی به نقل از مهر ، محمود احمدی نژاد پس از پایان آخرین جلسه هیئت دولت در سال ۱۳۸۹ در جمع خبرنگاران افزود: یک ماه پیش خطاب به برخی سران منطقه که رفتارهای غیرقابل توجیهی داشتند مطالبی گفتم.

رئیس جمهور گفت: امروز در بحرین شاهد صف آرایی در مقابل توده های مردم هستیم که کار بسیار زشتی است.

وی خطاب به حاکمان بحرین اظهار داشت: مگر شما نمی خواهید حکومت کنید؟ وقتی اکثریت مردم را تحت فشار قرار می دهید بر چه کسانی می خواهید حکومت کنید؟

رئیس جمهور با اشاره به اینکه این گونه برخوردها جبران ناپذیر است گفت: براساس تجربه، این رفتارها هیچ سرانجامی ندارد و باید نظر و خواسته های مردم بحرین را اجرا کنند.

وی با اشاره به اینکه ایستادن مقابل مردم با تفنگ، مسلسل، بالگرد و توپ و تانک هیچ نتیجه ای نخواهد داشت افزود: به برخی ها هم که قوای نظامی در بحرین آورده اند متذکر می شوم که در گذشته نیز برخی در منطقه بودند که به کشور همسایه لشکرکشی کردند و باید از سرنوشت صدام عبرت بگیرند.

احمدی نژاد با طرح این سوال که چرا برخی می خواهند تجربیات شکست خورده صدام را تکرار کنند گفت: مگر می شود امواج انسانی را با نیروهای مسلح و آن هم از طریق کشورهای همسایه متوقف کرد؟

وی خطاب به این دولت ها تصریح کرد: امریکا دوست امین و وفاداری برای شما نیست و تاکنون همه دوستانش مانند صدام را قربانی کرده است.

احمدی نژاد گفت: امریکا، صدام را به انواع سلاح ها مسلح کرد اما همان ها برای حفظ منافع خودشان مقابل صدام ایستادند.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه نمی خواهم برخی حاکمان کشورها سرنوشتی مشابه صدام داشته باشند افزود: آنها به دنبال راه حل منصفانه باشند.

وی گفت: از جمعیت ۷۰۰ هزار نفری بحرین بیش از ۶۰۰ هزار نفر معترض و خواستار تغییرند و باید به این مردم احترام گذاشت و اصلاحات انجام داد.

احمدی نژاد خطاب به سران این کشورها اظهار داشت: به فکر فردای خود باشید.

رئیس جمهور تصریح کرد: همه این رفتارهای زشت را به حساب امریکا می گذارم چرا که امریکا هم اکنون درصدد نجات صهیونیست ها و خفه کردن مطالبات مردمی است و در این باره از برخی دولت های منطقه سوء استفاده می کند.

احمدی نژاد گفت: دولت امریکا بداند که این کشتارها لکه ننگ پاک نشدنی برای امریکاست.

رئیس جمهور افزود: با این بیداری مردم کشورهای منطقه ریشه سلطه امریکا از منطقه کنده خواهد شد.

رئیس جمهور در ادامه گفت: همان تصمیمی که برای حقوق هیئت علمی دانشگاه ها گرفته شده بود برای قضات و کارکنان دادگستری نیز اعمال خواهد شد.

احمدی نژاد افزود: قضاوت کار بسیار سختی است و باید قضاوت در شرایط آرامی صورت گیرد و به همین سبب دولت ترمیم دریافتی های قضات و کارکنان دادگستری را به این قشر هدیه خواهد داد.

وی گفت: از قضات کشور انتظار داریم در مبارزه با مفاسد و پیگیری منافع ملی بیش از این تلاش کنند.

رئیس جمهور گفت: اکثریت قضات ما افرادی شریف و پیگیر اجرای عدالت هستند.

وی در ادامه در پاسخ به سئوالی درباره جشن نوروز امسال گفت: دو سال پیش جشن نوروز در سازمان ملل ثبت جهانی شد و امسال نیز مانند سال گذشته از برخی سران کشورها دعوت خواهیم کرد تا برای برگزاری جشن نوروز در تهران حضور یابند.

وی با اشاره به اینکه جشن نوروز جشن پاکی ، انسانیت ، توحید و محبت است گفت: حکمت های فراوانی در جشن نوروز وجود دارد که به مرور آشکارتر می شود.

رئیس جمهور افزود: یکی از این حکمت ها تذکر به نوروز حقیقی انسانهاست چرا که با حضور امام عصر (عج) ، بشریت بار دیگر زنده می شود و نوروز حقیقی انسان با رسیدن به انسان کامل محقق خواهد شد.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه بزرگان ما نیز در خصوص جشن نوروز تاکیدات فراوانی داشته اند و دارند افزود: جشن نوروز می تواند برای ملت ایران فرصتی در عرصه بین الملل باشد و از این طریق می توانیم فرهنگ ، عشق و عدالتخواهی خود را به دنیا عرضه کنیم.

وی گفت: برگزاری جشن نوروز با حضور برخی سران کشورها در ایران کار خوبی بود که از سال گذشته آغاز شد و امسال نیز در تهران برگزار می شود.

احمدی نژاد افزود: وقتی سران چند کشور به نام جشن نوروز دور هم جمع می شوند درباره عدالت ، صلح ، دوستی و زیبایی های اخلاقی با هم گفتگو می کنند.

وی گفت: در جشن نوروز امسال نیز چند رئیس جمهور و نمایندگان دولت ها شرکت می کنند.

رئیس جمهور افزود: البته امسال دعوت گسترده صورت نگرفته است اما امیدواریم در سال های آینده بتوانیم با برگزاری جشن نوروز با بسیاری از هیاهوهای مادی و جشن های سطحی مقابله کنیم زیرا جشن نوروز جشن کرامت و ارزش های الهی و انسانی است.

وی گفت: جشن نوروز فرصت بسیار خوبی است تا برخی کشورها بتوانند آداب و رسوم ملت های خود را مبادله کنند.

رئیس جمهور افزود: حوزه فرهنگی و تمدنی ایران بسیار گسترده تر از حوزه سیاسی آن است و این موضوع باید عاملی برای حلقه وصل باشد.

وی گفت: همانطور که مردم با آغاز نوروز تلاش جدیدی را برای همدلی هر چه بیشتر آغاز می کنند امیدواریم در جهان نیز اینگونه باشد.

رئیس جمهور در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه مهمترین آرزوی شما در سال ۹۰ چیست؟ گفت: ما سرشار از آرزو هستیم اما مهمترین آرزویم سلامتی روزافزون ملت ایران و همه ملت هاست.

احمدی‏نژاد: غلط می کنید نگران ایران هستید مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر وب سایت   
دوشنبه ، 15 تیر 1388 ، 04:26
احمدی‏نژاد: غلط می کنید نگران ایران هستید

احمدی‏نژاد: غلط می کنید نگران ایران هستید

احمدی نژاد با اشاره به دخالت دول غربی در مسائل داخلی ایران گفت: «اندیشه انسانی جهانی است و نمی تواند محصور شود.
آنها در این انتخابات تلاش کردند دوباره خط درگیری را به داخل بیاورند اما حضور 40 میلیونی و آگاهانه مردم چنان سیلی ای به آنها زد که جیغ شان فلک را پر کرده است. آنها برای این کار همه نقاب ها را برداشتند و هم اکنون نیز اعلام می کنند هیچ گاه در امور داخلی ایران دخالت نکرده اند و می گویند تنها نگران وضع ایران هستند. شما غلط می کنید نگران هستید، تمام این حوادث به حساب شما نوشته شده و باید محاکمه شوید. شما نگران تئوری های لیبرال دموکراسی خود هستید و به لطف خدا یک بار دیگر شکست خوردید.»

احمدی نژاد دیروز در دیدار با روسای دانشگاه های علوم پزشکی با اشاره به انحصار سیاسی حاکم بر جهان گفت: «در این انتخابات انحصار تئوری های حکومتداری شکست، به همین دلیل است که جیغ می زنند. در این انتخابات جلوه و طرازی از دموکراسی دیده شد که در دنیا بی نظیر است. در این انتخابات مبانی اصلی نظام و همه چیز روی میز بود و این طراز از دموکراسی همه حیثیت آنها را زیر سوال برد.» احمدی نژاد همچنین گفت: «در نبرد انقلاب و نظام سلطه و تعامل سازنده ما و جهان، انقلاب تغییری در معادلات ایجاد کرد و آن، این بود که نظام سلطه در درگیری با ملت ها و انقلاب ها همواره خط درگیری را به درون آن ملت می برد اما حضرت امام (ره) در انقلاب، خط درگیری را به دل دشمن برد؛ چنان که تعیین روز قدس، یعنی تغییر این خط درگیری، و همه همت دشمن این است که این جبهه را به داخل برگرداند. اوایل انقلاب همه جا آشوب بود و درگیری ها در داخل شهرها به جای درگیری با نظام سلطه بود؛ البته موج انقلاب آنها را عقب زد؛ اما در چند سال اخیر هم آنها موفق شده بودند این درگیری ها را به داخل بیاورند؛ 18 تیر و درگیری های گروه ها و جبهه بندی ها را به یاد بیاورید؛ اگر نیروهای داخلی صبح تا شب بر سر و کله هم بزنند، کشور دیگر پیشرفت نمی کند.» احمدی نژاد افزود: «در چند سال اخیر خط مقدم خیلی جلو رفت و به خارج از کشور منتقل شد. آنها امیدهای زیادی داشتند، ماجرای توسعه سیاسی را همه به یاد دارند که هر صبح منتظر یک تنش سنگین در حد ملی بودیم اما این خط درگیری را ملت به نیویورک و واشنگتن رساند و آنها از این مساله عصبانی هستند.» وی با بیان اینکه در «انتخابات اخیر اقتدار ملت ایران صد پله بالا رفت»، اظهار کرد: «آنها می خواهند انرژی را که در داخل برای ساختن کشور و در خارج برای تغییر در نظام بین الملل در ایران متراکم شده، مستهلک کنند به خاطر همین است که در انتخابات ایران تشکیک می کنند.» رئیس جمهوری افزود: «من اعلام می کنم ایران به زودی دور جدید فعالیت های دیپلماتیک خود را 10 برابر بیشتر از موضع اقتدار از سر می گیرد و در جهت اصلاح معادلات جهانی حرکت می کند.» احمدی نژاد همچنین اعلام کرد: «به سازمان ملل می روم و اوباما را به مناظره دعوت می کنم؛ مناظره ای در برابر رسانه های جهان، نه اینکه پشت در های بسته بنشینیم و راجع به مسائل حرف بزنیم.

معلوم است نتایج مناظره در برابر رسانه ها چه می شود. اینکه آقایان در کار ملت ها دخالت کنند باید تعطیل شود، این اخلاق به سرعت در دنیا از بین خواهد رفت، این اخلاق که بادی به غبغب بیندازند و قیافه بگیرند، تمام شده؛ اینها عقب افتاده های سیاسی هستند. امروز انسان ها رشد کرده اند و معادلات بشری عوض شده است.» احمدی نژاد در پایان تاکید کرد: «85 درصد در انتخابات ایران و انتخاباتی که نزدیک به مطلق، آزادی داشت، شرکت کردند و همه مردم به دنبال عزت، تعالی ایران و برادری بودند.»


به روز شده: چند لحظه قبل کاربران آنلاین: 6370 نسخه موبایل | خبر جنوب | العربیه | ENGLISH | تبلیغات | RSS | درباره ما | ارتباط با ما
دلواپسی لیبرمن از به رسمیت شناختن فلسطین در سازمان ملل
یک سرلشگر استاندار جدید درعا شد
مجسمه هیتلردرفرهنگسرای نیاوران/ عکس
برای گرامیداشت مسعود استیلی / کریم باقری
ناصر محمدخانی و سه شنبه در زمین فوتبال
علاقه‌مندان به شکلات لاغرترند!
سعیدلو: آقای کرش خوش تیپی تو خبرنگاران را اینجا کشیده!
خورشید و ذرات اسرارآمیزی که به بیرون پرتاب می‌کند
موفقیت و ناکامی 9 چهره سیاسی در این 100سال
از صلوات برای سلامتی احمدی نژاد تا درخواست برای دریافت کاپشن رئیس جمهور
کنفرانس خبری رئیس جمهور/گزارش تصویری
صفحه نخست
سیاست
اقتصاد
فرهنگ
جامعه
اندیشه
دانش
تاریخ
بین الملل
ورزش
چند رسانه‌ای
کاریکاتور
حوادث
کتاب
وبلاگ
مجله نوروز از صلوات برای سلامتی احمدی نژاد تا درخواست برای دریافت کاپشن رئیس جمهور حاشیه های خبرآنلاین ازکنفرانس خبری رئیس جمهور؛ از صلوات برای سلامتی احمدی نژاد تا درخواست برای دریافت کاپشن رئیس جمهور سیاست > دولت - کنفرانس خبری رئیس جمهور با 15 دقیقه تاخیرآغاز شد و درانتها نیز با 30 دقیقه وقت اضافه پایان یافت
اما در تمام این دو ساعت و نیم گفت وگو
خبرآنلاین فرصتی برای پرسش خود نیافت. مطالب مرتبط:
احمدی نژاد: هیلاری چیزی نمی داند/کویت چی دارد تا ما آنجا جاسوسی کنیم؟!
سئوال از احمدی نژاد درباره تخلفات نفتی
احمدی نژاد: موج عظیم بیداری انسانی در راه است واکنش شدیدآیت الله سیستانی در باره جریاناتی که از زمان ظهور امام عصر خبر می دهند واکنش شدیدآیت الله سیستانی در باره جریاناتی که از زمان ظهور امام عصر خبر می دهند اندیشه - یکی از اساتید حوزه علمیه قم از ابراز نگرانی حضرت آیت‌الله سیستانی در تطبیق اشخاص و تعیین وقت برای ظهور حضرت حجت(عج) خبر داد. مطالب مرتبط:
مقاله محققانه رسول جعفریان در باره نزدیک بودن ظهور /علامه مجلسی هم دولت صفویه رامقدمه ظهور می دانست!
ظهور امام زمان در دوره احمدی نژاد؟
انتقاد یک مرکز تخصصی حوزه علمیه قم از فیلم مستند در باره ظهور امام زمان سرباز گارد احترام هنگام سان دیدن غش کرد/ عکس نارضایتی ناشران در آستانه نمایشگاه کتاب/ هیچکس جوابمان را نمی‌دهد کنفرانس خبری رئیس جمهور/گزارش تصویری کاریکاتور/کشتی آقای وزیر با پووول! احمدی نژاد: هیلاری چیزی نمی داند/کویت چی دارد تا ما آنجا جاسوسی کنیم؟! سئوال از احمدی نژاد درباره تخلفات نفتی انتشار متن قرارداد اولین مربی خارجی فوتبال ایران/ حقوق هفتگی 20 لیره ای برای مربی انگلیسی تیم ملی احمدی نژاد: قول نداده بودم اسامی مفسدین اقتصادی را منتشر کنم احمدی نژاد: فاصله بین همه ملت ها در آینده خواهد شکست/ مبنای حوادث خاورمیانه بیداری انسانی است سرمربی جدید تیم ملی : اصلا صدایم کنید کورش مربی پرآوازه والیبال دنیا به تهران رسید / معدنی
جدی‌ترین گزینه دستیاری ولاسکو اوباما نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2012 آمریکا شد آمارهای رسمی از افزایش تولید نوشیدنی منسوخ شده خبرمی دهند/ بازگشت ساندیس با نظر اعضای هیات مدیره /علیدوستی از سرمربیگری پیکان برکنار شد یادداشت/گفتگو
اجباری به خروج کارمندان از تهران نیست استاندار تهران: اجباری به خروج کارمندان از تهران نیست مرتضی تمدن
تحقق جهاد اقتصادی با تدوین و تبیین منشور اقتصادی تحقق جهاد اقتصادی با تدوین و تبیین منشور اقتصادی
برخورد دوگانه غرب با تحولات خاورمیانه برخورد دوگانه غرب با تحولات خاورمیانه نصرت الله تاجیک
چرا باز توقف انتشار روزنامه خبر ؟ چرا باز توقف انتشار روزنامه خبر ؟ علیرضا معزی
آمار آرزوهای دولت آمار آرزوهای دولت علیرضا محجوب
علامه مجلسی و تطبیق دو روایت بر ظهور دولت صفویه علامه مجلسی و تطبیق دو روایت بر ظهور دولت صفویه رسول جعفریان سیاستRSS اگر محبت کردن ملی گرایی است
ما افراطی هستیم/می خواهند اردن را تجزیه کنند و فلسطین جدید بسازند احمدی نژاد در مصاحبه مطبوعاتی مطرح کرد: اگر محبت کردن ملی گرایی است
ما افراطی هستیم/می خواهند اردن را تجزیه کنند و فلسطین جدید بسازند دولت - رییس جمهور گفت: دولت نهم و دهم به اندازه پنج برابر تمام دولت های گذشته به مترو کمک کرد.
شایعه سازی درباره رابطه احمدی نژاد و روحانیت/ساختمان‌سازی برای حوزه های علمیه/بی سلیقگی درباره مشایی
مشایی ضمن نام بردن از جریانی بولتن نویس: نباید اجازه دهیم فضای دروغ پردازی و تهمت افکنی را رواج دهند
پورمحمدی: نامگذاری سال 90 به عنوان سال جهاد اقتصادی از لوازم اصلی حکومت صالحان و حکمرانی خوب است اقتصادRSS کاهش تورم از طریق کاهش سرعت گردش پول / آیا رونق اقتصادی قربانی مهار تورم شد؟ کاهش تورم از طریق کاهش سرعت گردش پول / آیا رونق اقتصادی قربانی مهار تورم شد؟ بازار مالی - سکوت آماری دولت در مورد رشد نقدینگی مانند
نرخ رشد بیکاری و برخی دیگر از شاخص های حساس اقتصادی ادامه دارد.
مهلت یک هفته‌ای بانک‌ها برای اجرای بسته سیاستی سال 90
سرگذشت علی‌اکبر رفوگران موسس کارخانه بیک در ایران/ مردی که خودکار را به ایران آورد
رکوردی که از چنگ دولت احمدی نژاد پرید
بررسی قیمت لباس‌های برند دار/ فروش لباس به دو برابر قیمت جهانی فرهنگRSS کدام فیلم‌ها در گروه دوم اکران نوروزی به نمایش در می‌آیند؟ / کاوش: به متخلفان تذکر دادیم کدام فیلم‌ها در گروه دوم اکران نوروزی به نمایش در می‌آیند؟ / کاوش: به متخلفان تذکر دادیم سینما - شورای صنفی نمایش در نخستین جلسه سال 1390 برنامه اکران دوم نوروز را تعیین و به تخلفات صورت گرفته در زمینه اکران فیلم‌ها رسیدگی کرد.
درخشش رابین ویلیامز در نقش یک ببر + عکس
میخائیل بولگاکف
این​بار با احمد پوری به ایران می‌آید
مجازات کثیف کردن یک دیوار
تولید پروژه سینمایی مارتین لوتر کینگ متوقف شد جامعهRSS علاقه‌مندان به شکلات لاغرترند! سلامت - تحقیقات نشان می‌دهد که شکلات‌ها باعث چاقی نمی‌شود و در اصل این غذاهای آماده هستند که بحران چاقی را در جهان گسترش داده است.
پناهندگان جهان در طول ده سال گذشته نصف شدند
هزینه حوادث و فجایع جهان در سال 2010 چه قدر بود؟
نظرسنجی خبرآنلاین برای یارانه شیر
چه ماشینی در تهران بیش از 170 کیلومتر سرعت رفت؟ دانشRSS خورشید و ذرات اسرارآمیزی که به بیرون پرتاب می‌کند سوالات داغ درباره خورشید خورشید و ذرات اسرارآمیزی که به بیرون پرتاب می‌کند نجوم - با وجود پیشرفت های چشمگیر علم نجوم
هنوز سوالات بیشماری درباره خورشید بدون پاسخ باقی مانده است. سوالاتی که اخترشناسان با ارسال سفینه های مختلف به سمت خورشید
می کوشند تا جوابی برای آن پیدا کنند.
روباه پرنده سَر- خاکستری / عکس
در لحظه خرید لباس
از دوستانتان در سراسر جهان نظرخواهی کنید!
یک انفجار هسته‌ای عظیم
مریخ را به این حال و روز درآورده است؟!
تارعنکبوت‌ به این بزرگی دیده بودی؟ / عکس بین المللRSS موسی کوسا
مردی که خیلی می‌ارزد موسی کوسا
مردی که خیلی می‌ارزد خاورمیانه - موسی کوسا
آدم بدی است ولی در حال حاضر از قدرتی برخوردار است که می‌تواند بسیار برای غرب مفید باشد.
به سوریه سلاح نفروشید
روسیه هم به التماس افتاد
نظربایف باز پیروز شد
وقتی همه در برابر آمریکا سکوت می کنند ورزشRSS مربی پرآوازه والیبال دنیا به تهران رسید / معدنی
جدی‌ترین گزینه دستیاری ولاسکو مربی پرآوازه والیبال دنیا به تهران رسید / معدنی
جدی‌ترین گزینه دستیاری ولاسکو والیبال - خولیو ولاسکو
سرمربی آرژانتینی الاصل تیم ملی والیبال با حضور در تهران کارش را شروع می کند.
بازیکنان تیم ملی کار راحتی نخواهند داشت/کرش: تلاش
تضمین من و دوستانم برای فوتبال ایران است
با نظر اعضای هیات مدیره /علیدوستی از سرمربیگری پیکان برکنار شد
به دلیل مشکل در روادید/دستیار کرش از فرودگاه امام خمینی(ره) دیپورت شد
شکایت باشگاه استقلال از بازیکنان پرسپولیس حوادثRSS گزارش تصویری: برخورد 127 اتومبیل در ابوظبی با 61 کشته و زخمی خارجی - در برخورد 127 اتومبیل در امارات 61 نفر کشته و زخمی شدند.
مشهورترین شعبده بازان دنیای جادو را بشناسید
گزارش تصویری:بهار و گلهای بسیار زیبا در ژاپن(1)
گزارش تصویری: نمایشگاه اتومبیلهای کلاسیک در هنگ کنگ
گزارش تصویری: فستیوال برنجهای 5 رنگ چند رسانه‌ایRSS 89 سال پرگلایه مجلس و دولت 89 سال پرگلایه مجلس و دولت چند رسانه‌ای - سال 88 با گلایه محمود احمدی نژاد از اقتصاددانان مجلس به پایان رسید که دخالتهای آنها در اصلاح لایحه هدفمند کردن یارانه ها را نمی پسندید. به همین دلیل نخستین روزهای نوروز 89 با پاسخ.... 64 "نیاز به ا
منتخب کاریکاتورهای حسین صافی درخبرآنلاین
سیزده بدر
رقص شکوفه دربادبهاری
رکوردشکنی سینمادرسال 89
از غیب شدن استادشهریار تا ماجرای هدا گابلر وبلاگRSS چه رابطه‌ای است بین هیتلر و گل و باران و درخت؟ چه رابطه‌ای است بین هیتلر و گل و باران و درخت؟ گلزاری
محمود - آیا می‌توان جاری رودی خوش‌آهنگ را با خوی و منش صدام پیوند زد؟
در این نوروز بر دل های پرشور و زبان خاموش ما چه می گذرد؟
ضرب‌المثل‌های بهاری مردم کوچه و بازار
آیا اسلام با نوروز ایرانی مخالف است؟
نوروزی که ولی عصر(عج) می آید از دست ندهید
گزارش تصویری: فستیوال فانوسها در چین یا پانزده بدر چینی گزارش تصویری: فستیوال فانوسها در چین یا پانزده بدر چینی
جادوگران رومانیایی مالیات ندهند
زندانی می شوند جادوگران رومانیایی مالیات ندهند
زندانی می شوند
دور دنیا با چند کلیک/آلبوم تصویری 26 بهمن دور دنیا با چند کلیک/آلبوم تصویری 26 بهمن
گزارش تصویری:جادوگران و ساحره های رومانیایی گزارش تصویری:جادوگران و ساحره های رومانیایی
کتابخانه جدید اسکندریه مصر/نشنال جئوگرافی(15) کتابخانه جدید اسکندریه مصر/نشنال جئوگرافی(15)
برگزیده اسامی قدیمی مردان و زنان ایرانی/جدول
جشنواره بالن های هیدروژنی در فیلیپین جشنواره بالن های هیدروژنی در فیلیپین پربیننده ترین
کاریکاتور/کشتی آقای وزیر با پووول!
یک سرلشگر استاندار جدید درعا شد دیگر خبرها
نگاهی به خاطرات معشوقه موسولینی
اگر محبت کردن ملی گرایی است
ما افراطی هستیم/می خواهند اردن را تجزیه کنند و فلسطین جدید بسازند
دیدار نوروزی مسئولان قوا با مقام معظم رهبری
سکوت رئیس‌جمهور در برابر سوال خبرآنلاین
صالحی زیر ذره بین مجلس/انتقاد به وزارت خارجه بالا گرفت
پورمحمدی: نامگذاری سال 90 به عنوان سال جهاد اقتصادی از لوازم اصلی حکومت صالحان و حکمرانی خوب است
فرزاد حسنی ستاره‌ای که بقچه‌اش در دهه هشتاد جمع شد
ژاپنی‏ها با رنگ به جنگ مواد رادیواکتیو می‌روند!
سوزن‌دوزی‌های سنتی رایج در خراسان جنوبی
رییس جمهور: کشورهای عربی و آمریکا به نقشه نگاه کنند و بدانند که با کی حرف می زنند
انتقاد سرپرست گروه «رستاک» به پخش قطعه‌ای از ساخته‌های این گروه در تیتراژ «پایتخت»
تغییرات نفتی در سالجاری با سه انتصاب در یک روزکلید خورد
ارایه کنندگان اطلاعات جدید
مرحله سوم یارانه را دریافت می کنند
یک تهیه‌کننده سینما: مبارزه با افزایش دستمزدها اولین قدم سینما در سال جهاد اقتصادی است
ملاقات با هیتلر
چارلی چاپلین و دیوید بکهام در فرهنگسرای نیاوران
عدم ثبات سیاسی به زمین فوتبال منتقل شد/گزارش تصویری آشوب تماشاگران در مصر
تحلیل نهاوندیان از حذف 3 صفر/این‌که گمان کنیم با حذف صفرها با تورم مبارزه کرده‌ایم
دلیل قوی‌ای نیست
طرح خروج کارمندان در عمل موفقیت آمیز نبود
اهدافی که برای جهاد اقتصادی باید پیگیری شود
شرایط سپاهان ایده آل است/قلعه‌نویی:نباید کرش را با دو باخت اخراج کرد
افزایش درآمد مردم یعنی جهاد اقتصادی
کسب نخستین سهمیه پارا المپیک لندن توسط هاجر تک‌تاز
احمدی نژاد: موج عظیم بیداری انسانی در راه است
کدام فیلم‌ها در گروه دوم اکران نوروزی به نمایش در می‌آیند؟ / کاوش: به متخلفان تذکر دادیم
همکاری ایران با موزه لوور متوقف شد
امین تارخ: راه رفتن آل پاچینو اشکال دارد
1.4 میلیارد تومان خسارت برای یک تصادف!
انتقادهای تند آیت الله سیستانی از «ظهور نزدیک است»
دبستان‌ها از هفته آینده پنج‌شنبه‌ تعطیل هستند
برای آمدن به ایران با فرگوسن مشورت نکردم /کرش: هیچ تضمینی برای بردها و باخت ها نمی دهم
دیدار نوروزی مدیران سینمایی با وزیر ارشاد
قدرت حقیقی در دست همسر نخست وزیر است
تبعید قذافی به بیابانهای لیبی
رابطه عاشقانه عجیب یک وکیل در افق
بی.ام.و پرطرفدارترین خودروی جهان
امروز سکه طرح جدید 391 تومان معامله شد
نحوه کارت پخش کنی در تهران/ همه چیز درباره شیوه‌های پخش تراکت
مصالحه ای در کار نیست
سرهنگ باید برود
فرمانده نیروی زمینی سپاه خبر داد: عوامل اقدام تروریستی اخیر سنندج به هلاکت رسیدند تبلیغات کاریکاتور صفحه اصلی | درباره ما | ارتباط با ما | جستجو | نقشه سایت | فید مطالب استفاده از کلیه مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. Designed and Developed by DORHOST

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

دوشنبه 15 فروردین 1390
شنبه 18 خرداد 1398 03:14 ق.ظ

A motivating discussion is definitely worth comment. There's no doubt that that you ought to publish more on this subject, it might not be a taboo subject but generally people do not talk about these topics. To the next! Cheers!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
   

دریافت کد جاوای نمایش چند پاپ آپ همزمان

دریافت کد جاوای نمایش چند پاپ آپ همزمان